| Главная | Бизнес |
НОВОЕ.. РАДИО Овидиополь-ИНФОРМ (тестовый режим (winamp))
/

Навигация
архив
гороскоп
Вход
Работа
обратная связь
Овидиополь
Объявления
поиск
сообщения
форум


/

Рассылка
Ваш E-mail:

Тип подписки:

Формат подписки:/

Мудрость
Нет содержания для данного блока.


/

Реклама
Логин

Пароль

Регистрация


/

/
Образование: Надлиманській школі – 30 років
Опубликовано 08/10/2007 от larisa
Информслужба

5 жовтня Надлиманська загальноосвітня школа святкувала своє 30-ти річчя. Цього теплого осіннього дня до рідних пенатів завітали ті, для кого її стіни стали рідними, хто тут отримав путівку у велике життя або почав звідси свою трудову діяльність.


Серед останніх – колишній вчитель історії, а нині голова райдержадміністрації Чегодар Н.А. Тому можна зрозуміти її хвилювання під час промови, адже серед глядачів на почесних місцях були ті, хто свого часу допомагали молодим вчителям словом і ділом, ті, хто виховав не одне покоління учнів. Крім теплих слів, надлиманці отримали від райдержадміністрації і подарунок – 3 нових сучасних комп’ютери та багатофункціональний пристрій (принтер+сканер+копір).

Інші колишні випускники теж захотіли віддячити рідній школі та вчителям за увагу і допомогу. Від підприємства «СерВіГ» Горобець Г. подарувала барометр та великий глобус, а юрист Панченко О. – комп’ютер.

На урочистій лінійці присутні згадали вчителів, кого вже немає поруч, а також надали слово тим, хто за віком відійшов від педагогічної діяльності. Колишній директор школи Валькова Т. Г., яка керувала закладом чи не в найскладніші часи - 90 –ті роки минулого століття, розповіла про свою мрію: побачити біля школи не пустир, а спортивний комплекс. Бурні оплески супроводили відповідь Чегодар Н.А., яка підтвердила, що це не така вже й нездійснена мрія.

«ОВІДІОПОЛЬ–ІНФОРМ»
/

/
Связные ссылки
· Больше про Информслужба
· Новость от larisa


Самая читаемая статья: Информслужба:
Стартовал традиционный конкурс/

опции

 Напечатать текущую страницу  Напечатать текущую страницу

 Отправить статью другу  Отправить статью другу/

Связанные темы

Информслужба

       


Информация представленная на сайте является интеллектуальной собственностью ПО "АИСТ" и других указанных источников полученной информации.
Любое копирование, публикация, перепечатка или последующее распространение информации, в том числе, которое осуществляется любым иным способом, с использованием аналогичных и любых других средств,запрещается без предварительного письменного согласия со стороны ПО «АИСТ».
Разрешается цитирование информации с явным указанием ссылки на "Официальный информационный портал овидиопольского района"
Открытие страницы: 0.047 секунды