| Главная | Бизнес |
НОВОЕ.. РАДИО Овидиополь-ИНФОРМ (тестовый режим (winamp))
/

Навигация
архив
гороскоп
Вход
Работа
обратная связь
Овидиополь
Объявления
поиск
сообщения
форум


/

Рассылка
Ваш E-mail:

Тип подписки:

Формат подписки:



/

Мудрость
Нет содержания для данного блока.


/

Реклама
Логин

Пароль

Регистрация


/

/
Образование: Освіта для збалансованого розвитку в Україні
Опубликовано 24/10/2007 от larisa
Информслужба

Нещодавно в місті Києві відбулася Всеукраїнська конференція освітян. Учасникам заходу для обговорення була запропонована тема: ”Екологічна освіта та виховання в контексті збалансованого розвитку”.


Протягом дня можна було попрацювати в секційних засіданнях за напрямками: „Викладання основ збалансованого розвитку у вищій школі та у системі середньої професійної освіти”, „Переорієнтація освіти у напрямі збалансованого розвитку," "Досвід роботи загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних закладів”; „Роль неформальної освіти та виховання ", "Педагогічні технології”

Програма конференції була насиченою, цікавою та змістовною. В ході пленарного засідання були висвітлені різноманітні проблеми. Особливу увагу було приділено здоров’ю людини в екологічно несприятливих умовах:"Екологічний СНІД – нова проблема людства." В доповідях виступаючих було наголошено про величезне значення інноваційного потенціалу науки та освіти в інтересах збалансованого розвитку.

В ході роботи конгресу були визначені стратегічні пріоритети збалансованого розвитку України та відзначено, що для його забезпечення необхідною передумовою є участь у процесах усіх верств населення, оскільки кожна людина має право на реалізацію та розвиток своїх фізичних та духовних можливостей.

Т. Орлова, учасниця конференції




/

/
Связные ссылки
· Больше про Информслужба
· Новость от larisa


Самая читаемая статья: Информслужба:
Стартовал традиционный конкурс



/

опции

 Напечатать текущую страницу  Напечатать текущую страницу

 Отправить статью другу  Отправить статью другу



/

       


Информация представленная на сайте является интеллектуальной собственностью ПО "АИСТ" и других указанных источников полученной информации.
Любое копирование, публикация, перепечатка или последующее распространение информации, в том числе, которое осуществляется любым иным способом, с использованием аналогичных и любых других средств,запрещается без предварительного письменного согласия со стороны ПО «АИСТ».
Разрешается цитирование информации с явным указанием ссылки на "Официальный информационный портал овидиопольского района"
Открытие страницы: 0.038 секунды