| Главная | Бизнес |
НОВОЕ.. РАДИО Овидиополь-ИНФОРМ (тестовый режим (winamp))
/

Навигация
архив
гороскоп
Вход
Работа
обратная связь
Овидиополь
Объявления
поиск
сообщения
форум


/

Рассылка
Ваш E-mail:

Тип подписки:

Формат подписки:/

Мудрость
Нет содержания для данного блока.


/

Реклама
Логин

Пароль

Регистрация


/

/
Культура: Зустріч з прославленим колективом
Опубликовано 26/10/2007 от larisa
Информслужба

25 жовтня районний Будинок культури «Слава» в Овідіополі був вщент заповнений глядачами. Така активність жителів Овідіопольщини зрозуміла, адже завдяки райдержадміністрації вони отримали можливість познайомитися з творчістю заслуженого ансамблю пісні та танцю України «Донбас».


Цей колектив почав свою творчу діяльність у 1937 році. Зараз його очолює директор Валентин Кичик, художній керівник — головний балетмейстер Олександр Прокопенко, головний диригент — музичний керівник Геннадій Паньков. Саме Олександра Івановича Прокопенка кореспондент «ОВІДІОПОЛЬ – ІНФОРМ» попросив відповісти на деякі питання.

-У яких містах Одещини, крім Овідіополя, зараз заплановані виступи колективу?

В музичній філармонії міста Одеси та в селищі Южному.

-Вам, мабуть, доводиться багато гастролювати?

-Так, за роки свого існування ансамбль гастролював майже у всіх куточках України, його тепло зустрічали в країнах Балтії і на Кавказі, у Молдові і Білорусі, на Далекому Сході і Узбекистані. З великим успіхом проходили його концерти в Польщі, Румунії, Іспанії, Франції, Греції, Португалії.

-Певно, берете участь у різноманітних конкурсах?

-Звичайно. У 1989 році артисти з Донецька стали лауреатами фестивалю народного танцю у Сполучених Штатах Америки, в 1993 році колектив здобув ще одну перемогу, ставши лауреатом двох міжнародних фестивалів у Греції. В квітні 1994 року ансамбль було запрошено на фестиваль до Північної Кореї, де змагалися у майстерності творчі колективи з 56 країн світу. Журі фестивалю одностайно присудило перше місце і вручило головний приз ансамблю «Донбас».

В серпні-вересні 1994 року — ще дві перемоги на фестивалях в Іспанії. Потім чотири роки підряд з 1995 по 1998 роки ансамбль було запрошено на фольклорні фестивалі у Бразилію. У 2000 році ансамбль став лауреатом фольклорних фестивалів у Бельгії та Іспанії.
- Дуже приємно, що до Овідіополя завітав такий прославлений колектив, і наші мешканці змогли побачити виступ таких професіоналів.

"ОВІДІОПОЛЬ - ІНФОРМ"
/

/
Связные ссылки
· Больше про Информслужба
· Новость от larisa


Самая читаемая статья: Информслужба:
Стартовал традиционный конкурс/

опции

 Напечатать текущую страницу  Напечатать текущую страницу

 Отправить статью другу  Отправить статью другу/

Связанные темы

Информслужба

       


Информация представленная на сайте является интеллектуальной собственностью ПО "АИСТ" и других указанных источников полученной информации.
Любое копирование, публикация, перепечатка или последующее распространение информации, в том числе, которое осуществляется любым иным способом, с использованием аналогичных и любых других средств,запрещается без предварительного письменного согласия со стороны ПО «АИСТ».
Разрешается цитирование информации с явным указанием ссылки на "Официальный информационный портал овидиопольского района"
Открытие страницы: 0.051 секунды