| Главная | Бизнес |
НОВОЕ.. РАДИО Овидиополь-ИНФОРМ (тестовый режим (winamp))
/

Навигация
архив
гороскоп
Вход
Работа
обратная связь
Овидиополь
Объявления
поиск
сообщения
форум


/

Рассылка
Ваш E-mail:

Тип подписки:

Формат подписки:/

Мудрость
Нет содержания для данного блока.


/

Реклама
Логин

Пароль

Регистрация


/

/
Правопорядок: Підготуйтеся до зими
Опубликовано 02/11/2007 от Ludmila
Информслужба

Як повідомив «Овідіополь-ІНФОРМ» старший державтоінспектор відділення ДАІ Овідіопольського району капітан міліції Білоус О.В., з 29 жовтня до 30 листопада 2007 року в районі проводиться комплекс профілактичних заходів на автомобільному транспорті під назвою «Перевізник-зима-2007».


Заходи проводяться з метою попередження аварійності на пасажирському та вантажному автотранспорті, посилення роботи щодо зміцнення транспортної дисципліни водіїв та підвищення технічної готовності автобусів і вантажних автомобілів під час експлуатації в зимовий період.

Для забезпечення належної результативності на місцях створені робочі групи з числа співробітників ДАІ, територіального управління Головавтотрансінспекції та співробітників ДСБЕЗ територіальних ОВС. Даними групами проводяться спільні перевірки максимальної кількості автомобільних перевізників на предмет належного проведення щозмінного передрейсового огляду водіїв і перевірок технічного стану транспортних засобів, а також дотримання положення про робочий час і час відпочинку водіїв.

При перевірках технічного стану автобусів зосереджується увага на їх готовності до роботи в зимовий період, справності запасних виходів, укомплектованості засобами пожежогасіння, нормативного пробігу автобусів з початку експлуатації, фактів установлення додаткових місць для сидіння пасажирів та балонів для роботи на газовому паливі, які не відповідають вимогам безпеки.

«Овідіополь-ІНФОРМ»
/

/
Связные ссылки
· Больше про Информслужба
· Новость от Ludmila


Самая читаемая статья: Информслужба:
Стартовал традиционный конкурс/

опции

 Напечатать текущую страницу  Напечатать текущую страницу

 Отправить статью другу  Отправить статью другу/

Связанные темы

Информслужба

       


Информация представленная на сайте является интеллектуальной собственностью ПО "АИСТ" и других указанных источников полученной информации.
Любое копирование, публикация, перепечатка или последующее распространение информации, в том числе, которое осуществляется любым иным способом, с использованием аналогичных и любых других средств,запрещается без предварительного письменного согласия со стороны ПО «АИСТ».
Разрешается цитирование информации с явным указанием ссылки на "Официальный информационный портал овидиопольского района"
Открытие страницы: 0.042 секунды