| Главная | Бизнес |
НОВОЕ.. РАДИО Овидиополь-ИНФОРМ (тестовый режим (winamp))
/

Навигация
архив
гороскоп
Вход
Работа
обратная связь
Овидиополь
Объявления
поиск
сообщения
форум


/

Рассылка
Ваш E-mail:

Тип подписки:

Формат подписки:/

Мудрость
Нет содержания для данного блока.


/

Реклама
Логин

Пароль

Регистрация


/

/
Культура: Овідіопольці на «Зримій пісні»
Опубликовано 07/11/2007 от larisa
Информслужба

З 29 жовтня по 3 листопада в Одесі на базі спеціалізованої школи № 10 проходив V Всеукраїнський семінар-практикум «Зрима пісня». Його провідною темою є символіка та орнаментика України.


В роботі «Зримої пісні» брали участь майстри зі всієї країни: Івано-Франківщини, Львівщини, Сумщини, Запоріжжя, Київщини, Дніпропетровщини. Овідіопольський район представляли Аргатюк Т.Г. з Прилиманського з виробами з бісеру, Кривошап І.І. з Надлиманського з вишивками, Ліптушенко Л. з Великодолинського та вихованці районного будинку творчості.

На семінарі були представлені різні види народної творчості: писанкарство, різьба по дереву, бісероплетіння, вишивання, плетіння соломкою, петриківський розпис, ковальські та вироби зі шкіри та тканини. Проводилися майстер-класи з вишивки, бісероплетіння, писанкарства та деякі інші.

По закінченні семінару-практикуму Тетяна Григорівна Аргатюк сказала: «Після таких зустрічей з творчими людьми, сподвижниками, після знайомства з чудовими виробами народних умільців з’являється стільки нових ідей, задумів, що хочеться чим скоріш реалізувати їх. Єдиною перешкодою до цього стає брак часу і як жаль, що доба має лише 24 години!»

«ОВІДІОПОЛЬ – ІНФОРМ»
/

/
Связные ссылки
· Больше про Информслужба
· Новость от larisa


Самая читаемая статья: Информслужба:
Стартовал традиционный конкурс/

опции

 Напечатать текущую страницу  Напечатать текущую страницу

 Отправить статью другу  Отправить статью другу/

Связанные темы

Информслужба

       


Информация представленная на сайте является интеллектуальной собственностью ПО "АИСТ" и других указанных источников полученной информации.
Любое копирование, публикация, перепечатка или последующее распространение информации, в том числе, которое осуществляется любым иным способом, с использованием аналогичных и любых других средств,запрещается без предварительного письменного согласия со стороны ПО «АИСТ».
Разрешается цитирование информации с явным указанием ссылки на "Официальный информационный портал овидиопольского района"
Открытие страницы: 0.042 секунды