| Главная | Бизнес |
НОВОЕ.. РАДИО Овидиополь-ИНФОРМ (тестовый режим (winamp))
/

Навигация
архив
гороскоп
Вход
Работа
обратная связь
Овидиополь
Объявления
поиск
сообщения
форум


/

Рассылка
Ваш E-mail:

Тип подписки:

Формат подписки:/

Мудрость
Нет содержания для данного блока.


/

Реклама
Логин

Пароль

Регистрация


/

/
Здравоохранение: Овидиополь : ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я
Опубликовано 27/01/2005 от admin
Овидиопольская районная государственная администрация

Овидиополь : Мережа закладів охорони здоров’я складається з 2 лікарень, 8 амбулаторій та 14 ФАПів. У 2004 році зроблені капітальний ремонт харчоблоку центральної районної лікарні з його газифікацією, капітальний ремонт Йосипівської сільської лікарської амбулаторії. Проводиться капітальний ремонт адміністративного корпусу центральної районної лікарні та Грибівської сільської лікарської амбулаторії. Підготовлена проектно-кошторисна документація для початку будівництва в наступному році нової Великодолинської селищної лікарні.

Для центральної районної лікарні придбане обладнання для фототерапії новонароджених, компресори для забезпечення безперебійної роботи дихальної апаратури для новонароджених та дітей раннього віку, апарат інгаляційного наркозу “Полінаркон-5”, 4 газових плити для обладнання харчоблоку, 7 сучасних портативних радіостанцій для обладнання пунктів та автомобілів “швидкої допомоги”, 2 кондиціонери для обладнання операційних, інструментальний стіл та операційний інструментарій, кілька сучасних приладів для лабораторії, а також меблі, білизна та інше загальною вартістю118 789 грн.. Крім того, “швидка допомога” районної лікарні одержала автомобіль “Фольксваген”, обладнаний сучасною апаратурою, яка дозволяє надання невідкладної допомоги та транспортування тяжко хворих пацієнтів. Для Прилиманської сільської лікарської амбулаторії придбаний легковий автомобіль “Таврія”, для Великодолинської селищної лікарні – електрокардіограф. Деяке обладнання та інструментарій закуповувалися для Таїрівської К-Бугазської лікарських амбулаторій. Для покращення свого фінансування центральною районною лікарнею були вжиті заходи щодо позабюджетного залучення коштів загальною сумою 133,6 тис грн. від оренди приміщень, підсобного господарства, додаткових медичних послуг, благодійних внесків підприємств та населення. Дякуючи зусиллям всіх зацікавлених сторін різних рівнів в районі намітилася чітка тенденція щодо зростання народжуваності на протязі останніх 4-х років, яка перевищує середньообласний рівень. При цьому загальна смертність значно менша республіканського та обласного рівнів і за 2004 рік вона зменшилась ще на 8,5%. До того ж смертність від серцево-судинних захворювань, як її основної причини в нашому районі майже в 2 рази нижча середньообласного показника. В результаті і природний приріст населення в районі набагато кращий від рівнів і республіки, і області.


/

/
Связные ссылки
· Больше про Овидиопольская районная государственная администрация
· Новость от admin


Самая читаемая статья: Овидиопольская районная государственная администрация:
Инвестиционный портрет Овидиопольского района/

опции

 Напечатать текущую страницу  Напечатать текущую страницу

 Отправить статью другу  Отправить статью другу/

Связанные темы

Овидиопольская районная государственная администрация

       


Информация представленная на сайте является интеллектуальной собственностью ПО "АИСТ" и других указанных источников полученной информации.
Любое копирование, публикация, перепечатка или последующее распространение информации, в том числе, которое осуществляется любым иным способом, с использованием аналогичных и любых других средств,запрещается без предварительного письменного согласия со стороны ПО «АИСТ».
Разрешается цитирование информации с явным указанием ссылки на "Официальный информационный портал овидиопольского района"
Открытие страницы: 0.038 секунды