| Главная | Бизнес |
НОВОЕ.. РАДИО Овидиополь-ИНФОРМ (тестовый режим (winamp))
/

Навигация
архив
гороскоп
Вход
Работа
обратная связь
Овидиополь
Объявления
поиск
сообщения
форум


/

Рассылка
Ваш E-mail:

Тип подписки:

Формат подписки:/

Мудрость
Нет содержания для данного блока.


/

Реклама
Логин

Пароль

Регистрация


/

/
Социальная защита населения: Нове об`єднання громадян в Овідіопольському районі
Опубликовано 15/11/2007 от Ludmila
Информслужба

В Овідіопольському районі Одеської області утворена Громадська Організація «Інваліди Надія». Метою об`єднання є задоволення і захист прав своїх членів та зареєстрованих інвалідів у сфері соціальних, економічних, творчих, вікових, національно-культурних та інших спільних інтересів.


ГО «Інваліди Надія» сприятиме громадянам-інвалідам у своїй місцевості залученню їх до Статутних завдань «Об`єднання» та в отриманні ними всебічної допомоги. Діяльність організації спрямована на поліпшення умов соціального-економічного розвитку територіальної громади, трудової та соціальної реабілітації інвалідів, а також створення найкращих умов для побутової та творчої життєдіяльності інвалідів.

Для досягнення мети Організація має право виконувати наступні функції:

•  організовувати надання різноманітних видів медичної, лікувальної та оздоровчої допомоги своїм членам і зареєстрованим інвалідам у своїх власно створених чи сторонніх лікувально-профілактичних установах;

•  сприяти у навчанні, технічній, фінансовій та організаційній підтримці інвалідам, які бажають займатися підприємницькою діяльністю у різних сферах економіки, у тому числі, у веденні садівництва, дачного і житлового будівництва, присадибного господарства та ведення особистого сільського господарства;

•  створювати підприємства, які здійснюють господарчу, комерційну, некомерційну та іншу діяльність, яка не заборонена Законодавством України для виконання статутних положень.

•  допомагати у відстоюванні законних прав і свобод членів «Об ` єднання» та зареєстрованих в ньому інвалідів у всіх державних, недержавних та громадських інстанціях і т.і.

Інваліди, які бажають взяти посильну участь в діяльності «Об ` єднання» по виконанню Статутних завдань чи отримувати всебічну безкоштовну допомогу, можуть звертатися до наших представників за адресами:

с. Роксолани, вул.. Спеціалістів, 19 Попова Е.П., тел: 8(097)2850466

с. Молодіжне, вул.. Жовтнева,1 Котуни П.С., тел: 8(04851)68526.

смт. Великодолинське, вул.. Пушкіна, 11, Самуляк С.Д., тел: (8098)273-17-05.

За цими адресами можуть звертатися й інші громадяни, підприємці, юридичні особи, які мають наміри взяти участь у діяльності «Об`єднання» як партнери на створених сумісно підприємствах для виконання Статутних положень чи надати «Об`єднанню» посильну допомогу.

Голова ГО «Інваліди Надія» Самуляк С.Д.

На фото зліва направо: Котуни Петро Семенович – заступник голови «Об ` єднання»,

Самуляк Станіслав Дмитрович – голова ГО «Інваліди Надія».
/

/
Связные ссылки
· Больше про Информслужба
· Новость от Ludmila


Самая читаемая статья: Информслужба:
Стартовал традиционный конкурс/

опции

 Напечатать текущую страницу  Напечатать текущую страницу

 Отправить статью другу  Отправить статью другу/

Связанные темы

Информслужба

       


Информация представленная на сайте является интеллектуальной собственностью ПО "АИСТ" и других указанных источников полученной информации.
Любое копирование, публикация, перепечатка или последующее распространение информации, в том числе, которое осуществляется любым иным способом, с использованием аналогичных и любых других средств,запрещается без предварительного письменного согласия со стороны ПО «АИСТ».
Разрешается цитирование информации с явным указанием ссылки на "Официальный информационный портал овидиопольского района"
Открытие страницы: 0.057 секунды