| Главная | Бизнес |
НОВОЕ.. РАДИО Овидиополь-ИНФОРМ (тестовый режим (winamp))
/

Навигация
архив
гороскоп
Вход
Работа
обратная связь
Овидиополь
Объявления
поиск
сообщения
форум


/

Рассылка
Ваш E-mail:

Тип подписки:

Формат подписки:/

Мудрость
Нет содержания для данного блока.


/

Реклама
Логин

Пароль

Регистрация


/

/
Культура: «Пам'ять стукає в наші серця»
Опубликовано 26/11/2007 от Ludmila
Овидиопольская районная государственная администрация

Напередодні Дня вшанування пам`яті невинних жертв Голодомору 1932-33 років в Україні в культурно-освітніх закладах Овідіополя відбулися заходи, в яких були задіяні широкі кола громадськості.


22 листопада в актовому залі дитячої музичної школи відбулося засідання круглого столу за участю викладачів факультету історії Одеського державного університету імені І.І.Мечникова. Учасники зустрічі переглянули новий документально-хронікальний фільм, знятий на Овідіопольській студії телебачення. Після документальних кадрів, що свідчили про ті лихі часи, увазі глядачів відкрились розповіді живих свідків тих трагічних подій в історії України. Наші земляки, жителі навколишніх сіл, розповідали з екрану про пережите в юності лихоліття, і їхні спогади вражали жахливістю злочину, скоєного комуністичним режимом. Після показу фільму спеціалісти історичної кафедри ОДУ розповіли присутнім про свої дослідження в цій галузі, а також передали в дар Овідіопольському краєзнавчому музею три томи Одеського мартиролога – книги пам`яті.

23 листопада в районному Будинку культури «Слава» пройшов вечір пам ` яті «Пам'ять стукає в наші серця». В заході взяли участь учні загальноосвітніх шкіл району, вчителі, учасники художньої самодіяльності. За допомогою музично-драматичної композиції учасникам вдалося донести до глядачів всю трагічність подій Голодомору 1932-33 років.

Цими ж днями подібні заходи відбулися в загальноосвітніх школах району та в Овідіопольському професійно-технічному аграрному училищі. В бібліотеках району було розгорнуто тематичні книжкові виставки, проведено ряд заходів.

24 листопада в центрі селища відбувся мітинг-реквієм, опісля – богослужіння в Овідіопольському Свято-Миколаївському Храмі в пам'ять про жертви Голодомору.

«Овідіополь-ІНФОРМ»
/

/
Связные ссылки
· Больше про Овидиопольская районная государственная администрация
· Новость от Ludmila


Самая читаемая статья: Овидиопольская районная государственная администрация:
Инвестиционный портрет Овидиопольского района/

опции

 Напечатать текущую страницу  Напечатать текущую страницу

 Отправить статью другу  Отправить статью другу/

Связанные темы

Овидиопольская районная государственная администрация

       


Информация представленная на сайте является интеллектуальной собственностью ПО "АИСТ" и других указанных источников полученной информации.
Любое копирование, публикация, перепечатка или последующее распространение информации, в том числе, которое осуществляется любым иным способом, с использованием аналогичных и любых других средств,запрещается без предварительного письменного согласия со стороны ПО «АИСТ».
Разрешается цитирование информации с явным указанием ссылки на "Официальный информационный портал овидиопольского района"
Открытие страницы: 0.052 секунды