| Главная | Бизнес |
НОВОЕ.. РАДИО Овидиополь-ИНФОРМ (тестовый режим (winamp))
/

Навигация
архив
гороскоп
Вход
Работа
обратная связь
Овидиополь
Объявления
поиск
сообщения
форум


/

Рассылка
Ваш E-mail:

Тип подписки:

Формат подписки:/

Мудрость
Нет содержания для данного блока.


/

Реклама
Логин

Пароль

Регистрация


/

/
Образование: Не вмовкають дзвони скорботи
Опубликовано 26/11/2007 от larisa
Информслужба

Заходи, направлені на те, щоб пригадати страшні сторінки історії українського народу в період 1932-1933 років, проходять по всій країні та далеко за її межами. Не стали виключенням і школи Овідіопольського району.


22 листопада в 10-В класі Овідіопольского НВК (класний керівник Зайцева О.М.) пройшов захід «Дзвони скорботи», підготовлений учнями разом з викладачем української мови та літератури Павлюк Тетяною Олександрівною. На нього були запрошені інші педагоги на чолі з директором школи Боровською М.Н.

Сьогоднішні школярі, на щастя, не звідали жаху голоду, не знають, що можна мріяти хоча б про один окраєць хліба. Але розповіді тих, хто пережив це горе, хто поховав у ті страшні часи рідних та близьких, нікого не можуть залишити байдужими. Історія людства містить чимало свідчень цього лиха. Але голод за часи радянської влади – це єдиний випадок, коли його організували правителі держави. Такого не знала жодна країна в світі.

Десятикласники розповідали про страшні факти голодомору, наводили жахливі цифри статистики.

 

Особливо вони акцентували увагу на дітях, адже ті були фізично значно слабкішими, а, значить, найбільш вразливішими. Працюючим в колгоспах видавали хоча б по 100- 300 грамів хліба, але дітей страшна комуністична машина взагалі в розрахунок не брала. Тому неможливо підрахувати кількість дітей, померлих від голоду, неможливо підрахувати втрати генофонду держави. Сьогодні ми можемо лише пом’янути всіх безневинно загиблих – не на полях бойових битв, а від організованого голоду. В пам'ять про них і були запалені свічки та розділений коровай хліба, як символ того, що ми завжди пам’ятатимемо мільйони невинних жертв.

«Овідіополь –ІНФОРМ»
/

/
Связные ссылки
· Больше про Информслужба
· Новость от larisa


Самая читаемая статья: Информслужба:
Стартовал традиционный конкурс/

опции

 Напечатать текущую страницу  Напечатать текущую страницу

 Отправить статью другу  Отправить статью другу/

Связанные темы

Информслужба

       


Информация представленная на сайте является интеллектуальной собственностью ПО "АИСТ" и других указанных источников полученной информации.
Любое копирование, публикация, перепечатка или последующее распространение информации, в том числе, которое осуществляется любым иным способом, с использованием аналогичных и любых других средств,запрещается без предварительного письменного согласия со стороны ПО «АИСТ».
Разрешается цитирование информации с явным указанием ссылки на "Официальный информационный портал овидиопольского района"
Открытие страницы: 0.041 секунды