| Главная | Бизнес |
НОВОЕ.. РАДИО Овидиополь-ИНФОРМ (тестовый режим (winamp))
/

Навигация
архив
гороскоп
Вход
Работа
обратная связь
Овидиополь
Объявления
поиск
сообщения
форум


/

Рассылка
Ваш E-mail:

Тип подписки:

Формат подписки:/

Мудрость
Нет содержания для данного блока.


/

Реклама
Логин

Пароль

Регистрация


/

/
Это интересно: Робота військкомату Овідіопольского району визнана кращою
Опубликовано 28/11/2007 от larisa
Информслужба

За підсумками роботи у 2007 році військовий комісаріат Овідіопольского району визнаний кращим серед 19 комісаріатів 2 категорії. Колектив військкомату отримав Почесні грамоти та кубок за перше місце вже вп’яте за останні роки.


Як вдалося досягти таких результатів, розповідає військовий комісар Овідіопольского району, полковник Кеосян Сергій Євгенович: « Це стало можливим завдяки спільній, злагодженій роботі всіх служб району. В першу чергу – завдяки керівництву району: райдержадміністрації та райраді, які нам допомагають фінансово, матеріально, забезпечують транспортом і т. д. Не менш важлива і тісна співпраця з райвідділом МВС України.

Робота військкомату- це робота не тільки з призовниками, а й мобілізаційна підготовка, облік військовозобов’язаних, транспорту на випадок надзвичайних ситуацій, допризовна підготовка юнацтва, починаючи зі шкільного віку.

Велику роль відіграє те, що в складі колективу працюють досвідчені професіонали з багаторічним досвідом: підполковник Найдьонов Ігор Віталійович, старший прапорщик Тютюник Гліб Васильович, прапорщик запасу, головний спеціаліст Пейчев Миколай Миколайович, спеціаліст І категорії Храпенко Олена Вікторівна, молодший сержант запасу військової служби за контрактом, спеціаліст І категорії Хандуріна Ірина Іванівна та інші.

Завдяки всьому переліченому, колективу військкомату Овідіопольского району вдається підтримувати звання кращого».

«Овідіополь – ІНФОРМ»
/

/
Связные ссылки
· Больше про Информслужба
· Новость от larisa


Самая читаемая статья: Информслужба:
Стартовал традиционный конкурс/

опции

 Напечатать текущую страницу  Напечатать текущую страницу

 Отправить статью другу  Отправить статью другу/

Связанные темы

Информслужба

       


Информация представленная на сайте является интеллектуальной собственностью ПО "АИСТ" и других указанных источников полученной информации.
Любое копирование, публикация, перепечатка или последующее распространение информации, в том числе, которое осуществляется любым иным способом, с использованием аналогичных и любых других средств,запрещается без предварительного письменного согласия со стороны ПО «АИСТ».
Разрешается цитирование информации с явным указанием ссылки на "Официальный информационный портал овидиопольского района"
Открытие страницы: 0.037 секунды