| Главная | Бизнес |
НОВОЕ.. РАДИО Овидиополь-ИНФОРМ (тестовый режим (winamp))
/

Навигация
архив
гороскоп
Вход
Работа
обратная связь
Овидиополь
Объявления
поиск
сообщения
форум


/

Рассылка
Ваш E-mail:

Тип подписки:

Формат подписки:/

Мудрость
Нет содержания для данного блока.


/

Реклама
Логин

Пароль

Регистрация


/

/
Образование: Традиційний конкурс вчителів
Опубликовано 29/11/2007 от Ludmila
Информслужба

28 листопада, в рамках Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року-2007», розпочав свою роботу районний конкурс вчителів загальноосвітніх шкіл на звання «Вчитель року-2007».


Цього року традиційний захід проходить в Прилиманській загальноосвітній школі. В конкурсі беруть участь 18 викладачів з усіх навчальних закладів району. Змагатися вони будуть в шести номінаціях: «Моя візитка», «Захист творчої роботи», «Розв'язання педагогічної ситуації», «Зображення емоцій», «Бліц-турнір» та «Мій «коник».

Зі вступним словом до присутніх звернулася завідуюча районним відділом освіти Синько Наталія Миколаївна. Вона привітала учасників конкурсу і членів журі, а також колектив Прилиманської загальноосвітньої школи. Наталія Миколаївна подякувала учасникам за те, що вони знайшли в собі сміливість виступити на цьому конкурсі, а колективу школи за те, що надали можливість провести захід в стінах свого навчального закладу.

Чашу з добірним зерном і запалену свічку Синько Н.М. передала учасникам конкурсу, як символ знання і творчості. Завідуюча районним відділом освіти побажала всім колегам, щоб в їхніх серцях ніколи не згасав вогонь творчості, а в ніжні дитячі душі - завжди сіяли б тільки добірне зерно знань.

30 листопада буде підбито результати районного конкурсу «Вчитель року-2007». Тоді ж відбудеться і відзначення переможців.

«Овідіополь-ІНФОРМ»
/

/
Связные ссылки
· Больше про Информслужба
· Новость от Ludmila


Самая читаемая статья: Информслужба:
Стартовал традиционный конкурс/

опции

 Напечатать текущую страницу  Напечатать текущую страницу

 Отправить статью другу  Отправить статью другу/

Связанные темы

Информслужба

       


Информация представленная на сайте является интеллектуальной собственностью ПО "АИСТ" и других указанных источников полученной информации.
Любое копирование, публикация, перепечатка или последующее распространение информации, в том числе, которое осуществляется любым иным способом, с использованием аналогичных и любых других средств,запрещается без предварительного письменного согласия со стороны ПО «АИСТ».
Разрешается цитирование информации с явным указанием ссылки на "Официальный информационный портал овидиопольского района"
Открытие страницы: 0.047 секунды