| Главная | Бизнес |
НОВОЕ.. РАДИО Овидиополь-ИНФОРМ (тестовый режим (winamp))
/

Навигация
архив
гороскоп
Вход
Работа
обратная связь
Овидиополь
Объявления
поиск
сообщения
форум


/

Рассылка
Ваш E-mail:

Тип подписки:

Формат подписки:/

Мудрость
Нет содержания для данного блока.


/

Реклама
Логин

Пароль

Регистрация


/

/
Социальная защита населения: Відкритий лист вкладникам Ощадбанку колишнього СРСР
Опубликовано 09/01/2008 от admin


Шановні вкладники!

Державний ощадний банк України приступив до створення інформаційно-аналітичної системи ''Реєстр вкладників заощаджень громадян". Цей реєстр створюється за вимогою Закону України "Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України".Нагадуємо, що для проведення швидкої ідентифікації вкладники повинні звернутися до установ Ощадбанку за місцем знаходження вкладу. При собі необхідно мати такі документи:

- паспорт громадянина України та ксерокопії сторінок паспорта, які містять прізвище, ім'я, по батькові, дату народження, серію на номер паспорта, дату видачі та найменування органу, що його видав, відмітку про місце реєстрації, відмітку про право здійснювати платежі без ідентифікаційного номера (за наявності);

- довідку про присвоєння ідентифікаційного номера та її ксерокопію (довідка не надається у випадку наявності в паспорті відмітки про право здійснювати платежі без ідентифікаційного номера);

- ощадні книжки за вкладами Ощадбанку колишнього СРСР;

- цінні папери (облігації Державної цільової безпроцентної позики 1990 року, облігації Державної внутрішньої виграшної позики 1982 року, державні казначейські зобов'язання СРСР, сертифікати Ощадного банку СРСР).

Шановні вкладники! Хочемо ще раз наголосити, що керівництво Ощадбанку, його колектив повною мірою усвідомлюють важливість соціальної місії, яку покладено сьогодні на державний банк. Наші фахівці зроблять усе необхідне для забезпечення належного обслуговування громадян України впродовж усього терміну формування Реєстру та проведення компенсаційних виплат.

Створення Реєстру — це клопітка робота, яка потребує від працівників банку високої зосередженості та уваги. Тому звертаємось до кожного з вас з проханням не створювати додаткове соціальне напруження у відділеннях банку, проявляти терпимість до оточуючих, взаємну ввічливість, повагу до людей похилого віку та сприяти їх першочерговому внесенню до Реєстру.

Дякуємо за довіру та розуміння
ВАТ „Ощадбанк"

08.01.2008р №08-10/05
/

/
Связные ссылки
· Больше про
· Новость от admin


Самая читаемая статья: :
Порядок реєстрації кандидатів у депутати та на посади сільських, селищних, міськ/

опции

 Напечатать текущую страницу  Напечатать текущую страницу

 Отправить статью другу  Отправить статью другу/

       


Информация представленная на сайте является интеллектуальной собственностью ПО "АИСТ" и других указанных источников полученной информации.
Любое копирование, публикация, перепечатка или последующее распространение информации, в том числе, которое осуществляется любым иным способом, с использованием аналогичных и любых других средств,запрещается без предварительного письменного согласия со стороны ПО «АИСТ».
Разрешается цитирование информации с явным указанием ссылки на "Официальный информационный портал овидиопольского района"
Открытие страницы: 0.068 секунды