До уваги громадян україни, які працюють за кордоном!
Дата: 22/09/2009
Тема: Информслужба


Управління Пенсійного фонду України в Овідіопольському районі повідомляє, що згідно Порядку добровільної участі у солідарній системі загальнообов'язкового державного пенсійного страхування громадян України, які працюють за межами України, затвердженого Постановою правління Пенсійного фонду України 10.03.2009 року № 10-1, дані громадяни мають можливість отримати страховий стаж та при досягненні пенсійного віку розраховувати на достойну пенсію.


Для участі у пенсійному страхуванні необхідно подати заяву згідно з додатком №1 органу Пенсійного фонду за місцем проживання. Протягом 5 робочих днів з дня одержання заяви, Пенсійний фонд надсилає особі договір про добровільну участь у пенсійному страхуванні у двох примірниках згідно з додатком №2. Після підписання, договір про добровільну участь повертається у двох примірниках органу Пенсійного фонду. Пенсійний фонд протягом 5 робочих днів з дня отримання договору про добровільну участь підписує його та надсилає другий примірник особі за місцем проживання. За бажанням особи другий примірник договору може зберігатись у Пенсійному фонді. Договір заключається на термін не менше одного року.

Розміри страхових внесків встановлюються в договорі і визначаються платником самостійно, але не менше мінімального та не більше максимального страхового внеску. Сплата страхових внесків здійснюється шляхом перерахування коштів на окремі рахунки Пенсійного фонду.

Особам, які беруть добровільну участь у пенсійноиу страхуванні, пенсії призначаються відповідно до Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування».

Всю необхідну інформацію щодо добровільної участі у пенсійному страхуванні можливо отримати на веб-сайті Пенсійного фонду www.pfu.gov.ua.

Заступник начальника управління –
начальник відділу ОНП управління
ПФУ в Овідіопольському районі
М.В.ФіцерЭто статья Официальный информационный портал Овидиопольского района.
http://www.ovidiopol.net

URL этой статьи:
http://www.ovidiopol.net/csaist.php?name=News&file=article&sid=1482