Право на пенсію громадянам України, які провадять підпр. діяльність за її межами
Дата: 27/10/2009
Тема: Овидиопольская районная государственная администрация


Постанова Кабінету Міністрів України від 05.03.09 № 236 “Про роз’яснення особливостей застосування окремих норм Указу Президента України від 3 липня 1998 р. № 727 для фізичних осіб, які провадять підприємницьку діяльність за межами України, в умовах світової фінансово-економічної кризи”


спрямована на зменшення впливу наслідків світової фінансово-економічної кризи на рівень життя та соціального захисту фізичних осіб – підприємців, які є громадянами України, провадять підприємницьку діяльність за межами України без залучення до неї найманих працівників та членів сім’ї, в тому числі за договорами цивільно-правового характеру, та в яких дохід за календарний рік не перевищує 500 тис. гривень .

Підприємцю необхідно:

  1. подати державному реєстратору за місцем проживання в Україні всі необхідні документи для проведення державної реєстрації фізичної особи – підприємця;
  2. подати до органів податкової служби письмову заяву та платіжний документ (квитанцію, копію платіжного доручення з відміткою банківської установи) про сплату (перерахування) єдиного податку не пізніше як за 15 днів до початку місяця,  з якого він обирає спосіб оподаткування за єдиним податком;
  3. повідомляти про розмір обраного рекомендованого внеску у заяві про сплату єдиного податку;
  4. сплачувати єдиний податок не пізніше 20 числа місяця, що настає за періодом, в якому здійснювалась попередня сплата податку.

Загальна рекомендована ставка єдиного податку для фізичних осіб, які провадять підприємницьку діяльність за межами України, за календарний місяць - 200 гривень.
Платники єдиного податку можуть здійснювати доплату до розмірів рекомендованих внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, що встановлюються щороку Кабінетом Міністрів України до 1 січня. У 2009 році розміри рекомендованих внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування за кожен місяць становлять: базовий - 845 гривень, підвищений - 1690 гривень, максимальний - 3530 гривень.

Ця інформація допоможе підприємцю знайти:
- адреси органів реєстрації, форми реєстраційних карток, дані про рахунки, на які вноситься реєстраційний збір, порядок заповнення реєстраційної картки на проведення державної реєстрації фізичної особи-підприємця розміщуються на веб-сторінці Державного комітету з питань регуляторної політики та підприємництва (www.dkrp.gov.ua);
- форми заяви про право застосування спрощеної системи; інформація про окремий рахунок відділень Державного казначейства; про розміри рекомендованих внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування; форма заяви про здійснення доплати до розмірів рекомендованих внесків розміщуються на веб-сторінці органів державної податкової служби (www.sta.gov.ua) та Пенсійного фонду України (www.pfu.gov.ua).

Управління економічного розвитку
 райдержадміністрації

Это статья Официальный информационный портал Овидиопольского района.
http://www.ovidiopol.net

URL этой статьи:
http://www.ovidiopol.net/csaist.php?name=News&file=article&sid=1486