Нові пенсійні посвідчення.
Дата: 23/04/2010
Тема:


Теперішні пенсіонери отримують сучасний (що має декілька ступенів захисту), зручний у використанні і зносостійкий документ, який за розмірами й оформленням нагадує свідоцтво про загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Посвідчення має штрих-код, завдяки чому можна легко викликати з бази даних електронну версію пенсійної справи його власника. Сам бланк містить всі відомості про пенсіонера, вкладений у запаяний конверт зі спеціальної захисної плівки.


Випуск пенсійних посвідчень нового зразку дозволяє уникнути  подвійного призначення  пенсій, захистити права людини на конфіденційну інформацію, оскільки в них не вказується розмір пенсії. Важливо й те, що оформлення, виготовлення, видача, облік  і зберігання пенсійних посвідчень зосереджено в одних руках – у Пенсійному фонді України.

Для одержання пенсійного посвідчення громадянину необхідно лише здати в управління Пенсійного фонду України  кольорову  фотографію розміром 6х4 (як на паспорт) і заповнити спеціальну анкету згідно паспорту. Далі відомості  для видачі пенсійного посвідчення передаються на сервер підприємства, де їх перевіряють в Центральній базі даних Пенсійного фонду. Потім за допомогою спеціальної програми документи готують до друку. Після роздрукування запаюють у спеціальні пластикові конверти.

Готові посвідчення спецзв’язком відправляють у головні управління Пенсійного фонду, а звідти в районні управління Пенсійного фонду України. Весь цей процес тримає приблизно місяць.

Пенсіонери, які отримують пенсію по інвалідності, яким встановлено група інвалідності з терміном, необхідно після кожного проходження  перекомісії  МСЕК поновлювати пенсійні посвідчення.

Звертаємо увагу пенсіонерів,  які заказали та досі не тримали пенсійні посвідчення, Вам необхідно особисто  терміново з’явитися до  управління Пенсійного фонду України в Овідіопольському районі для отримання посвідчень. При собі необхідно мати паспорт.
Видача посвідчень проводиться на 1 поверсі кабінет № 6   понеділок, вівторок, середа, четвер з 8.30 до 12.30.

Коропатницька О.С.,
заступник начальника управління -
начальник відділу з призначення пенсій        
управління ПФУ в Овідіопольському районі.     
  Это статья Официальный информационный портал Овидиопольского района.
http://www.ovidiopol.net

URL этой статьи:
http://www.ovidiopol.net/csaist.php?name=News&file=article&sid=1516