Підвищення працівникам органів місцевого самоврядування
Дата: 06/05/2010
Тема:


Згідно постанови КМУ від 27.05.2009 року № 504 “Про внесення змін до п.1 постанови КМУ від 31.05.2000 року №865” управління Пенсійного фонду України в Овідіопольському районі повідомляє, що постановою передбачено збільшити на 50% розмір посадових окладів сільських, селищних голів, їх заступників та інших керівних працівників


і спеціалістів апарату сільських і селищних рад та їх виконавчих органів (секретарів рад, керуючих справами,(секретарів), виконкомів, головних бухгалтерів, спеціалістів – юрисконсультів, спеціалістів землевпорядників. При цьому не встановлюються надбавки за високі досягнення в праці  або за виконання  особливо тяжкої праці.

Постановою КМУ від 19.08.2009 року  №872 внесено зміни, а саме: для сільських, селищних голів, їх заступників та інших керівних працівників і спеціалістів апарату сільських і селищних рад, їх виконавчих органів, яким призначається пенсія  у період з 01.06.2009 по 31.05.2011 рр. середньомісячна   сума виплат (крім посадових окладів, надбавок за ранг  та вислугу років)  визначається шляхом ділення загальної суми таких виплат за останні  місяці робот підряд перед зверненням за призначенням пенсії, починаючи  з 01.06.2009 року на кількість таких місяців. При  цьому  для зазначених осіб, яким призначалася пенсія  у червні 2009 року сума  виплат визначається на день призначення пенсії з розрахунку таких виплат за повний місяць.

За бажанням осіб, середньомісячна  сума виплат (крім посадових окладів, надбавок за ранг та вислугу років) визначається за вибором особи, що звернулась за пенсією за  останні 24 календарні місяці роботи підряд перед зверненням за пенсією або за будь-які 60 календарних місяців роботи підряд перед зверненням за пенсією   незалежно від  наявності перерв протягом цих періодів на даній роботі.

При цьому виплати, одержані до  травня 2009 року  включно, включаються до заробітної плати для обчислення пенсії без проведення коригування.

А.І.Целик,
головний спеціаліст з призначення пенсій
управління ПФУ в Овідіопольському районі
.Это статья Официальный информационный портал Овидиопольского района.
http://www.ovidiopol.net

URL этой статьи:
http://www.ovidiopol.net/csaist.php?name=News&file=article&sid=1523